Bestilling av egentrening i studio på Hinna

Lokale tiltak for å dempe smitte på Nord-Jæren (Stavanger, Sola, Randaberg og Sandnes) har blitt forlenget til og med onsdag 5. mai. Treningssenterne i Stavanger får lov til å ha åpent for egentrening, personlig trening og rehabilitering, og man må forhåndsbestille treningstid.

Vi har for tiden ikke lov til å ha gruppetimer på Hinna, men alle våre medlemmer har tilgang til over 1000 Les Mills treningsøkter (Body Pump, Body Balance, Body Attack, Body Step, Body Combat, Sh'bam, RPM, m.fl) via Les Mills On Demand. De første 60 dagene får du gratis abonnement, deretter får Arenamedlemmer en rabattert månedspris. Les mer om Les Mills on Demand her.

Slik forhåndsbestiller du egentrening i studio:

- gå inn på timeplanen

- velg et tidspunkt du vil trene, f eks kl 13-14. Klikk på "book time" og logg deg på med mobilnummeret og passordet ditt. Har du ikke brukt bookingsystemet før vil du få tilsendt et passord til mobilen din.

- Du kan bestille treningstid hver hele time gjennom hele åpningstiden - maks 2 tidspunkter pr dag. Du kan forhåndsbestille tid fram til 30 min før det ønskede tidspunktet.

- Når du ankommer senteret må du bekrefte ankomst slik at du blir registrert som "møtt" i systemet. Dette gjør du på skjermen ved resepsjonen.

- Ankommer du etter ditt forhåndsbestilte tidspunkt må du henvende deg i resepsjonen for å bli registrert. Hvis du ikke blir registrert får du status "ikke møtt". Får du 3 ikke møtt på 1 måned får du karantene fra bookingsystemet, og kan da ikke forhåndsbestille før karantenen oppheves.

- Ta kontakt med resepsjonen eller direkte med en av våre personlige trenere dersom du ønsker å bestille time med personlig trener. Les mer her: Arenas PT-team.

For Klepp gjelder de nasjonale reglene, det vil si at Klepp har tilnærmet normal drift. Vi har redusert antallet deltakere på gruppetimene for å gjøre det lettere å holde avstand.

NB! Reglene for Nord-Jæren (Stavanger, Sandnes, Sola og Randaberg) anbefaler at alle unødvendige reiser bør unngås, og at man bør benytte lokale kjøpesentere/varehus. Vi ber derfor våre medlemmer på Nord Jæren om å ikke dra til Klepp for å trene.

Denne artikkelen ble sist oppdatert 28.4.21

Vil du bli medlem?

Her kan du enkelt bli medlem på ditt Arenasenter

Bli medlem