Arena setter standarden – denne uken lanserer vi nye Les Mills-programmer

På Arena følger vi ikke utviklingen. Vi driver den.

Vi investerer kontinuerlig i kvalitet, kompetanse og opplevelse – fordi gruppetrening skal være mer enn bare en treningsøkt. Det skal være energi. Struktur. Fellesskap. Resultater.

Denne uken lanserer vi de nye Les Mills-programmene hos oss.

Mandag 2. mars 

09.00 Strength Development med Gillian og Anika

19.30 Body balance med Gillian og Anika

Tirsdag 3. mars

19.30 Body Pump med Nathalie og Andrea

Onsdag 4. mars

18.15.Body Attack med Gillian og Anika

Ny musikk. Nye bevegelser. Ny intensitet.
Samme kompromissløse kvalitet.

Arena har etablert seg som en av de sterkeste aktørene på gruppetrening i regionen. Vi tilbyr bredde, profesjonalitet og en atmosfære som gjør at du faktisk gleder deg til å møte opp.

Gruppetrenings trenden er tilbake – og den er sterkere enn noen gang

Etter pandemien endret treningsvanene seg. Mange søkte individuelle løsninger. Styrkerommet og egentrening fikk mye oppmerksomhet.

Men nå ser vi noe tydelig:

Folk søker tilbake til fellesskapet.

Til struktur.
Til energi.
Til instruktørledet kvalitet.

Samtidig viser nyere utvikling i treningsbransjen at den gamle myten om at «alle faller av etter januar» ikke lenger stemmer. Når tilbudet er godt nok, når miljøet er sterkt nok – da blir folk værende.

Det handler om opplevelse.
Og opplevelse skapes i salen.

Hvorfor Arena?

Fordi vi ikke tilbyr tilfeldige timer.
Vi tilbyr gjennomtenkte konsepter.

Les Mills-programmene er utviklet for å gi progresjon, mestring og variasjon – enten du ønsker styrke, kondisjon eller begge deler.

Hos oss møter du profesjonalitet.
Hos oss møter du kvalitet.
Hos oss møter du et miljø som løfter deg.

Denne uken utfordrer vi deg

Er du medlem?
Test en klasse du ikke har prøvd før. Utvid komfortsonen.

Er du ikke medlem?
Opplev hvorfor så mange velger Arena når de vil ha det beste innen gruppetrening.

Vi fornyer oss kontinuerlig – slik at du kan utvikle deg kontinuerlig.

👉 Sjekk timeplanen og bli med på de nye Les Mills-timene denne uken.

👉 Book din prøvetime her

Andre nyheter

Arena tilbyr nå egen gruppetime for deg som har, eller har hatt, kreft
❄️ Vinterferie = treningsferie!
I desember åpner vi en ny luke hver dag med en miks av inspirasjon, treningstips, mini-utfordringer og små konkurranser. Følg Arena på Instagram og Facebook for å få med deg alt som skjer.
Å trene på egen hånd kan være både utfordrende og ensomt. Med en personlig trener hos Arena får du trygghet, struktur og kunnskap som gir varige resultater – uansett utgangspunkt.
Å komme i gang med trening etter fødsel kan være utfordrende – men med riktig tilrettelegging blir det både trygt, sosialt og motiverende. Hos Arena tilbyr vi Mor & Barntrening som gir deg som nybakt mamma en perfekt start tilbake til hverdagen.